Filmski Forum: Pravo mesto za vas pre i posle filma

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ryan Gossling

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Ryan Gossling taj Sub Avg 26, 2017 8:56 am

Ovog čoveka sam otkrio u filmu "Drive" iako sam zapravo gledao neke njegove filmove i ranije kao što je "Stay" ali sam se jako zainteresovao za njega posle filma "Drive" te lepo izlistao njegovu filmografiju i poskidao sve filmove u kojima je glumio i zaključio da mi je to ubedljivo najbolji glumac Holivuda novije generacije što se pokazalo i veličanstvenim filmovima koji su izašli posle Drive*a koje sam željno iščekivao a on odrađivao velike uloge.
Ok da ne dužim previše , jednostavno volim čoveka , kapiram ga nekako, posebno mi je drag, ima sjajne uloge. Volim da se našalim da ličim na Ryana Gosslinga, ali u ne u fizičkom smislu nikako, već u nekom ne ni psihičkom ni emocionalnom već osećam čoveka, svaki njegov pogled, emociju, osmeh, patnju, sreću, intelekt lika koji glumi. Likove koje je glumio su šarenoliki psihički ali eto to što ja osećam kada gledam Ryana Gosslinga je verovatno odlika vrhunskog glumca da totalno prenese lika kog glumi, valjda da gledalac ukapira njegovu situaciju i psihičko stanje.

Evo ovde ću izdvojiti njegove filmove koje obavezno treba pogledati, hronološki.

The Believer (2001)
The Slaughter Rule (2002)
Murder by Numbers (2002)
The Notebook (2004) ovaj vole devojke a meni je možda najslabiji na listi Smile
Stay (2005)
Half Nelson (2006)
Fracture (2007)
Drive (2011)
The Ides of March (2011)
The Place Beyond the Pines (2012)
Only God Forgives (2013)
La La Land (2016) izdržite, znam da je mjuzikl ali izdržite do kraja Smile

dakle izdvojio sam filmove koji su vrhunski i gde on briljira, i ostali su skroz ok za gledanje ali odabrao sam za ljude koji će me poslušati i uživati u dobrim filmovima i otkriti po meni trenutno najboljeg glumca u Holivudu. Čovek je bre sa Drive*om i posle Drive*a ušao u sam vrh... Čovek bre glumi u nastavku Blade <Runnera i novom filmu Terence Malicka a i sami znate veličinu La la land*a, tako da je Ryan Gossling u zenitu slave i uspeha i prepoznat kao veliki glumac.
U jbt volim i Mickey Rourke*a čisto da se zna Very Happy

http://www.imdb.com/name/nm0331516/?ref_=nv_sr_1

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Ryan Adams
» Meg Rajan

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu