FILMPORT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmski Forum: Pravo mesto za vas pre i posle filma


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

True Romance (1993)

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 True Romance (1993) Empty True Romance (1993) Sub Avg 26, 2017 8:16 am

Dinamikon

Dinamikon

Neopisivo je koliko je meni ovo drag film, kada me neko pita za omiljeni film tu su ustoličeni Terminator i Matrix i onda mi pada na pamet True Romance, mada to nije relevantno jer u životu se gledalo mnogo dobrih filmova verovatno boljih i od True Romance i od Matrixa, Terminator je ipak nešto posebno...
Ali True Romance i ta slatkost i emocija koju nosi su nezaboravni. Savršen glumački par Kristijan Slejter i Patriša Arket su toliko dobro uradili posao da gledalac oseti iskonsku ljubav. Naravno svega toga ne bi bilo da iza toga ne stoji velikan kinematografije Tony Scott, koji je na samom vrhu filmskog inženjeringa tako to mogu da kažem jer on je više od režisera, ko zna njegovu filmografiju zna da je obrađivao teme za koje treba biti više od umetnika a uporedo snimao filmove koji imaju i jaku umetničku crtu kao što je True Romance i malo manje umetničku ali režiserski zahtevnu kao što su Crimson Tide, Enemy Of The State, Top Gun. Ali da ne pričam o Tony Scottu za to ću otvoriti posebnu temu.
Dakle kako naziv kaže film je prava romansa, onakva kakvu dožive ljudi koji imaju sreće u životu pa makar i puklo ali jedna prava ljubav koja se pamti ceo život. Ok da ne patetišem; muzika savršena, dinamika a la Tony Scott, priča savršena i ljubav pršti sa ekrana na sve strane Very Happy Ali ipak sam ga stavio u akcione filmove jer se i puca na sve strane Very Happy
Ko ovo nije gledao neka gleda, film koji se pamti

http://www.imdb.com/title/tt0108399/?ref_=fn_al_tt_1

2 True Romance (1993) Empty Re: True Romance (1993) Čet Mar 08, 2018 3:00 am

maximaizer

maximaizer

Where is are COCK and when Clarence is coming back????????

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» True Detective
» The Piano (1993)

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu